Image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

NELER YAPIYORUZ

Image

Web Tasarım & Yazılım

Firmalarınızı sanal dünyaya taşıyın. Kurumsal web site hizmetlerimiz sayesinde firmalarınızı profesyonel olarak sanal dünyaya taşıyın..

Image

E-Ticaret Çözümleri

Kişiselleştirilebilir, geliştirilebilir e-ticaret hizmetimiz ile performans analizleri ile müşterilerinizin müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayın.

Image

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın gereksiz zaman ve harcamalardan uzak bir şekilde yönetilmesinin, doğru bir sosyal medya stratejisi belirlemekten geçtiğine inanıyoruz. 

Image

Seo Hizmetleri

İlk sırayı size ayırdık. Uzman ekibimizin yaptığı arama motoru optimizasyonu ile sektörünüze uygun anahtar kelimelerde ilk sayfadaki yeriniz hazır.

Image

Kurumsal Kimlik

Aynı Fikir Web Tasarım & Web Yazılım , kurumsal kimlik çalışmalarını bütüncül bir anlayışla yerine getirmektedir.

Image

İçerik Girişi

Aynı Fikir ile tasarımda fark yaratmak mümkün.

HAKKIMIZDA

Web site tasarımı, Web site yazılımı, hosting, SEO ve özel yazılım ihtiyaçlarınızda, kurumsal firmaların duyduğu ihtiyacı karşılamak üzere hizmet veren Aynı Fikir Web Tasarım & Web Yazılım, paydaşlarına hızlı ve güvenilir hizmet sunarken sektöründe her geçen gün daha fazla fark yaratmaktadır.

NELER YAPTIK

HİZMET VERDİĞİMİZ ÜLKELER

Aynı Fikir Dijital Medya Ajansı birçok ülkede hizmet vermektedir.

Image
Türkiye
Almanya
Azerbaycan
İran
Fas

REFERANSLAR

BLOG

Image

Kurumsal web tasarımı nedir?

Kurumsal web tasarımı, bir firmanın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtabilmeyi amaçlayan web tasarım çalışmasıdır.

Daha Fazla
Image

E-ticaret nedir?

Elektronik ticaret e-ticaret, ürün ve hizmetlerin tüketiciler ile internet ortamında buluşturulduğu ticaret türüne verilen isimdir.

Daha Fazla
Image

SEO hizmetleri nedir?

SEO, web sitelerimizin arama motorlarında daha çok görünürlülük elde etmesini sağlamak için yapılan çalışmalar bütünüdür.

Daha Fazla