Galvanizli Profil Fiyatkarı

Galvanizli profillerin fiyatları 2020 yılında düşüş göstererek başladı.Dövüz kurundaki gevşeme ve iç piyasadaki talabin azalması ile Galvanizli profillerin fiyatları TL/KG olarak belirlenmektedir.Galvanizli profillerin hesaplanmaso için KG/TL fiyat hesap bilgilerini tabloda görebilirsiniz.

Son Güncelleme:21 Kasım 2020

Kalınlık Peşin(TL) 90 Gün
1,50 mm 7,80 8,27
2,00 mm 7,50 8,27
2,50 - 3,00 mm 7,80 8,27

Galvaniz Profil Nedir?

Galvaniz, özellikle paslanmaya karşı yapılan bu işlem dışarıda, açık havada her türlü hava koşulunda çalışacak metallerin ömrünün uzatılması için yapılmaktadır. Galvaniz olmuş metale kromat kaplanırsa ömrü artar. Demir malzeme galvanizlenmeye uygun olarak imalat aşamasında tasarımlanmalıdır.Özetle galvaniz profiller uzun ömürlüdür ve antipaslı profillere göre daha çok tercih edilmektedir.

Galvaniz Profil Özellikleri?

Galvanizli profiller galvaniz sactan üretimi yapılmaktadır.Aynı zamanda siyah profillerin sonradan daldırma yapılması yöntemiylede üretilebiliyor. Fakat bu şekilde üretilen galvaniz profiller uzun ömürlü olmuyor. Bu sebeble galvaniz sactan üretilen veyada sıcak daldırma şeklinde üretilen ürünler tercih edilmeli.Üretilen galvaniz profiller ticari kalite olarakta bilenen DX51 kalitedir.

Galvaniz Profil Kullanım Alanları?

Galvanizli profiller bir çok inşaat projesinde, dış cephe kaplama, makine üretiminde, dekorasyon amaçlı bir çok iç mekanda, havuz ve jakuzi gibi ıslak zeminlerde profil kullanımı ihtiyacında ve çelik konstrüksiyon çelik çatılar vs. gibi yapılarda, ferforje korkuluk , ferforje kapı gibi demir doğrama sektöründe, en önemlisi ziraat ve tarımcılıkta sera kurulumunda kullanılmaya büyük ölçüde tercih edilmektedir

Fiyat Listemizdeki verilerin teyidi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşünüz.

WhatsApp
+905454713042
İnstagram
#