Baklavalı Saç Fiyatları

Baklavalı Saç Fiyatları 2021 yılında artan dış talebe bağlı olarak yükseliş gösterdi.Güncel baklavalı saç fiyatları tabloda verilmiştir.Baklavalı saç fiyatları hesaplama içinde tabloyu kullanabilirsiniz.

Son Güncelleme:8 Haziran 2021

Kalınlık Peşin(USD/TON)
2/3 Baklavalı Sac 1300
3/4 - 6/7 Baklavalı Sac 1280

Baklavalı Saç 2/3 Ne Demek?

Baklavalı Saç ebatlarında 2/3 yazıyorsa eğer 2 rakamı baklavalı saç kalınlığının 2mm olduğunu 3 rakamı ise baklava desen kalınlığının 3mm olduğunu göstermektedir.

Baklavalı Saç Özellikleri

Baklavalı Saç düz siyah saçların alternatif olarak üretilmektedir.Bazı imalatlarda baklavalı saçın kullanılması gerekmektedir.Örnek olarak basamaklarda kullanılır.Yüzeyindeki baklava deseni tırtıklıdır.Bu desen sayesinde insanların basamaklardan kayıp düşmesini önler. Baklavalı saç özellikle zeminde ve yangın merdiveni imalatından tercih edilen ürünlerdir.Baklavalı saçların en önemli özelliklerden biri üzerindeki baklava desenidir.Dış görünüş olarakta güzel bir görüntü sağlar ve mukavamiyet oranında düz siyah saçlara göre daha fazladır.

Baklavalı Sac Kullanım Alanları

Daha çok yangın merdivenleri, yürüme yolları, rampalar, makineler, ıslak zemin olabilecek gemi ve deniz kenarı tesisler ya da araçlar, kamyon ve tır kasaları, basamaklar, dolap kapakları, dekorasyon amaçlı dış cephe veya yer zemini kaplamaları olarak kullanılmaktadır.

Fiyat Listemizdeki verilerin teyidi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşünüz.

WhatsApp
+905454713042
İnstagram
#